BlackCap
BlackCap
BlackCap
  • BlackCap

Contenturkey.com - Web Tasarım

Türkiye'nin sağlık, seyahat, yeme-içme, konaklama, alışveriş ve etkinlik gündemini sizlerle paylaşmak için "Contenturkey.com"u oluşturduk.

Contenturkey "Sağlık"

Türkiye'de sağlık hizmetlerinden faydalanmayı düşünüyorsanız, doğru sayfadasınız. Türkiye sunduğu coğrafi ayrıcalıklarla beraber hizmet alanında kendini kanıtlamış birçok hastane, poliklinik, klinik, alanında uzman doktor ve sağlık uzmanını bünyesinde bulundurmaktadır. Sağlık yolculuğu için Türkiye'yi tercih edecek ziyaretçilere fayda sağlayabileceğimizi düşünerek "Contenturkey Sağlık" kategorisini oluşturduk.

Estetik cerrahiden medikal estetiğe, ağız ve diş sağlığından saç ekimine, obezite tedavilerinden boy uzatma çözümlerine varan geniş medikal hizmet alanı ile Türkiye'de sağlık turizmi hakkında merak edilenleri ve çok daha fazlasını sizler için oluşturduğumuz içeriklerle ele aldık.

Contenturkey "Seyahat"

Tatiliniz için sıradaki lokasyonun Türkiye olacağına karar verdiyseniz, doğru sayfadasınız. 3 yanı denizlerle kaplı ve her mevsimin yaşandığı ülkenin hemen hemen her yerinde karşılaşabileceğiniz benzersiz doğa örtüsü ve büyüleyici tarihi ile Türkiye, size unutamayacağınız bir deneyim sunmak için hazır.

Seyahat planlamasında Türkiye yer alan ziyaretçilerimiz için özenle seçtiğimiz lokasyonları "Contenturkey Seyahat" kategorisinde bir araya getirdik.

Sahillerden kayak merkezlerine, müzelerden tarihi doğa harikalarına, tur seçeneklerinden şehirlerin en etkileyici noktalarına varan gezilmesi ve görülmesi gereken lokasyonları ve çok daha fazlasını sizler için oluşturduğumuz içeriklerle ele aldık.

Contenturkey "Yeme-İçme"

Türkiye yolculuğunuzu planladınız, belki de çoktan Türkiye'desiniz ve karnınız acıkır gibi oldu. Karın gürültünüzü buradan duyabiliyoryuz. :) Ülkenin dört bir yanında ziyaret edebileceğiniz benzersiz restoranlar, enfes Türk mutfağı lezzetleri ile size unutamayacağınız bir ziyafet sunmak için hazır.

Yemek yemeyi seven ve Türk mutfağına ayrıca ilgisi olan ziyaretçilerimiz için özenle seçtiğimiz Türk mutfağı lezzetlerini, tavsiyelerimizi ve çok daha fazlasını "Contenturkey Yeme-İçme" kategorisinde bir araya getirdik.

Deniz ürünlerinden Akdeniz Mutfağı lezzetlerine, kebaplar ve ızgaralardan lezzetli mi lezzetli türk hamur işi tatlara, Türk tatlılarına ne arıyorsanız burada!

Contenturkey "Konaklama"

Keyifli bir Türkiye ziyaretinde en önemli konulardan biri de nerede konakladığınızdır. Bugün dünyanın neresine giderseniz gidin, kalınacak otelin sunacağı avantajlar, ayrıcalıklar ve hizmetler konusu her zaman önemlidir.

Türkiye ziyaretinde konaklama deneyimine önem veren ziyaretçilerimiz için özenle seçtiğimiz tatil köyleri, beş yıldızlı oteller, butik oteller, bungalovlar ve çok daha fazla konaklama başlığını "Contenturkey Konaklama" kategorisinde konumlandırdık.

Otel etkinliklerinden lokasyon avantajlarına, otel menülerinden otel turu seçeneklerine, eğlenceden konsiyerj hizmetlerine varan ayrıcalıkları ve çok daha fazlası burada!

Contenturkey "Alışveriş"

Türkiye seyahatinizi anıya dönüştürecek turistik ürünleri bulabileceğiniz lokasyonlar, hediyelik tatlılar, benzersiz kalitesi ile Türk baharatları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Türk Pazarlarını sizler için "Contenturkey Alışveriş" kategorisinde bir araya getirdik.

Hediyeliklerden dünya markalarının yer aldığı caddeler ve alışveriş merkezlerine kadar Türkiye'de alışverişin kalbi nerede atıyorsa, bizde oradayız! Türkiye alışverişinize başlamadan önce içeriklerimize bir göz atmanızda fayda olacaktır.

İyi alışverişler dileriz...

Contenturkey "Etkinlik"

Türkiye ziyaretinize eğlence katmak, unutamayacağınız hikayeler yazmak ve ülkenin en keyifli etkinliklerini sevdiklerinizle paylaşmak istiyen ziyaretçilerimiz için "Contenturkey Etkinlik" kategorisini oluşturduk.

Şehir turlarından yat turlarına (mavi yolculuk), sanat galerilerinden müze ziyaretlerine, tiyatrodan müzikallere, spor etkinliklerinden konserlere ve festivallere kadar aradığınız ne varsa "Etkinlik" kategorisinde! 

Contenturkey.com'a hoş geldiniz!

Türkiye ziyareti sebebiniz ne olursa olsun eksiksiz ve beklentilerinizi karşılayacak bir deneyimi hakediyorsunuz! Oluşturduğumuz tüm başlıklar ile ülkemize gelen ziyaretçilerimizin eksiksiz bir deneyim yaşamasını hedefliyor ve içeriklerimizi elimizden geldiği kadarı ile güncel tutmak için çalışıyoruz.

Faydalı gezgin tavsiyeleri ile desteklenen içeriklerimiz; sağlık hizmeti merkezlerinden seyahat edilecek lokasyonlara, restoranlardan otellere, alışveriş merkezlerinden etkinliklere ve çok daha fazlasına kadar uzanıyor.

Öncelikle Türkiye'ye; ardından Contenturkey'e tekrar hoş geldiniz!