Influencer Pazarlama ile Hedef Kitlenize Ulaşın!

Temel düzeyde, influencer pazarlama, özel bir sosyal takipçiye sahip olan ve kendi alanlarında uzman olarak görülen bireylerin onaylarını ve üründen bahsetmelerini kullanan bir tür sosyal medya pazarlamasıdır. Influencer’lar uzmanlık alanlarına bağlı olarak, kendi uzmanlık alanlarında en ilgi çekici sosyal paylaşımları yapan kişilerdir. En iyi resimleri paylaşırlar, en eğlenceli videoları hazırlarlar ve en bilgilendirici çevrimiçi tartışmaları yürütürler.

Influencer pazarlama, influencer’ların takipçileriyle oluşturdukları yüksek güven nedeniyle çalışır ve onlardan gelen öneriler, markanızın potansiyel müşterileri için bir sosyal kanıt biçimi olarak hizmet eder.

NE YAPIYORUZ?

Black Cap Media olarak firmanız veya ürününüz için kurumsal kimliğinizle en uygun olabilecek influencer araştırmasını yapıp ortak bir çalışma yaptığınızda geri dönüşümün nasıl olabileceğinin analizini yaparak uygun içeriği oluşturup, paylaşarak hedef kitlenize en hızlı şeklide ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dijital pazarlama yolculuğunuzu planlamak, marka iletişim stratejinizi geliştirmek, web sitenizi yenilemek, yeni bir tanıtım filmi çekmek veya tüm merak ettiğiniz diğer konular için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın Çözümlerimiz